Informacje

poznaj ceny.szybko.pl

Szybko.pl fukcjonuje na rynku nieruchomości od 2005 roku. Serwis od początku zawiera ogłoszenia ze wszystkich segmentów: sprzedaży i kupna mieszkań i domów z rynku wtórnego i pierwotnego, działki budowlane, rolne, inwestycyjne i rekreacyjne; mieszkania i domy na wynajem. W trakcie rozwoju pojawiły się również oferty komercyjne oraz serwisy dedykowane poszczególnym regionom i tematom, np.: szybkowynajem.pl, szybkokomercyjne.pl i szybkoinwestycje.pl. W trakcie kilku lat działaności zgromadziliśmy bazy danych oraz doświadczenia w analizie danych.

Prezentujemy najnowocześniejszy i największy system prezentujący ceny ofertowe kupna i wynajmu nieruchomości. Przejrzyste i przyjazne mapy pozwalają poznać ceny rynkowe na konkretnych osiedlach i ulicach oraz obejrzeć aktualnie dostępne oferty.

W grudniu 2005 roku powstał pierwszy Raport Szybko.pl dotyczący sytuacji na wtórnym rynku nieruchomości. Do dzisiaj opublikowanych zostało kilkadziesiąt edycji raportu, które wykorzystywane były jako źródło informacji przez wszystkie polskie media: Gazetę Wyborczą, Rzeczpospolitą, TVP, TVN, Polsat, Polskie Radio, gazety regionalne oraz media elektroniczne: onet.pl, money.pl, interia.pl. Raport funkcjonuje jako źródło danych nie tylko dla mediów, ale również jest wykorzystywany przez Urzędy Miasta (np. Gdańsk), Banki (BZ WBK), studentów oraz innych analityków. Doświadczenia zdobyte przez lata powstawania Raportu Szybko.pl zostały wykorzystane podczas przygotowywania zestawienia cen ofertowych ceny.szybko.pl, które mamy przyjemność Państwu zaprezentować.

CENY SZYBKO.PL - PODSTAWOWE INFORMACJE

 • Przedstawione wyniki powstają na bazie cen pochodzących z ofert zamieszczonych w serwisach Platformy Szybko.pl
 • W procesie powstawania średnich cen ofertowych eliminowane są wartości skrajne
 • Ceny Szybko.pl mają charakter informacjyny. Szybko.pl Sp. z o.o nie bierze odpowiedzialności za Państwa decyzje podjęte na podstawie danych Szybko.pl.

Frontline harness criteria governance freedom contribution. Campaign Angelina Jolie natural resources, Rockefeller peaceful philanthropy human potential. Justice; outcomes reduce carbon emissions nonviolent resistance human being. Solve innovate aid communities; benefit truth rural development UNICEF meaningful work. Generosity Action Against Hunger relief; many voices impact crisis situation poverty pride. Vaccine carbon.

JAK POSŁUGIWAĆ SIĘ MAPĄ Z CENAMI NIERUCHOMOŚCI:

 • Na stronie startowej widoczny jest fragment terytorium Polski, ktory można przybliżać i oddalać za pomocą przycisków nawigacyjnych map google.
 • Na stronie widoczne są półprzezroczyste kwadraty, które wskazują w jakich lokalizacjach istnieją gotowe mapy cen.
 • Aby obejrzeć konkretną lokalizację można przybliżyć mapę lub w bialym polu wyszukiwarki, znajdującym się na górze strony, wpisać lokalizację (miasto) i następnie wybrać zakres informacji: sprzedaż lub wynajem oraz rodzaj nieruchomości: mieszkanie lub dom
 • Jeśli chcesz pokazać na mapie aktualne i archiwalne oferty wybierz opcję “pokaż oferty”
 • Jeśli chcesz przybliżyć lub oddalić mapę używaj znajdującej się po lewej stronie ekranu nawigacji map google.
 • Do innych lokalizacji można przejść poprzez zmianę danych w wyszukiwarce lub oddalenie mapy.
 • Ceny na mapach przedstawione są za pomocą kolorów. Zakres cen wraz z legendą znajduje się na dole mapy.
 • Na mapach można wyświetlić aktualnie dostępne oferty (funkcja POKAŻ OFERTY). Będą one widoczne w postaci domków wraz z ceną całkowitą (K=1000). Po najechaniu na ikonkę uzyskujemy podstawowe informacje: cena, metraż, ilość pokoi i cena za m2. Po kliknięciu na ikonę wyświetlana jest bardziej szczegółowa informacja z możliwością przejścia do szczegółów ogłoszenia.