AJM Wycena Nieruchomości

Rzeczoznawca Majątkowy Białystok, woj. podlaskie
AJM Wycena Nieruchomości

AJM Wycena Nieruchomości

ul. Diamentowa 21, 15-161 Białystok, woj. podlaskie
 605449622      Strona WWW    

O AJM Wycena Nieruchomości

Jesteśmy firmą rodzinną związaną z wyceną nieruchomości od 1996 r. Jako doświadczeni Rzeczoznawcy Majątkowi świadczymy usługi związane z wyceną nieruchomości oraz doradztwem na szeroko pojętym rynku nieruchomości. Podstawowym obszarem naszych działań jest woj. podlaskie oraz woj. warmińsko - mazurskie jednakże w indywidualnych przypadkach realizujemy zlecenia na terenie całego kraju. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i prawnych, a także do instytucji publicznych.
W naszej pracy zawsze przestrzegamy zasad etyki zawodowej. Wynika to nie tylko ze specyfiki tego zawodu, lecz przede wszystkim z szacunku do Klienta i troski o działanie w jego interesie. Z tych samych względów szczególną uwagę zwracamy na zachowanie poufności oraz tajemnicy zawodowej.

Gwarantujemy rzetelną, profesjonalną i terminową realizację zleconej wyceny!

Zadzwoń już dziś 605449622 lub napisz do nas na agnieszkamorawska@onet.pl

Osoba odpowiedzialna

Agnieszka Morawska

Agnieszka Morawska

Rzeczoznawca majątkowy

Otrzymała uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 5829 uzyskując tytuł rzeczoznawcy majątkowego uprawniającego do wykonywania działalności zawodowej w zakresie określania wartości nieruchomości, a także maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością nadany przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju. więcej »

 Nr uprawnień: 5829       605449622