Biuro Wycen Majątkowych Rzeczoznawca S.C. B. Kaczmarek M. Nawalaniec

Rzeczoznawca Majątkowy Kraków, woj. małopolskie
Biuro Wycen Majątkowych Rzeczoznawca S.C. B. Kaczmarek M. Nawalaniec

Biuro Wycen Majątkowych Rzeczoznawca S.C. B. Kaczmarek M. Nawalaniec

al. Aleja płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego 54 lok. 4, 31-514 Kraków, woj. małopolskie
 601426768      Strona WWW    

O Biuro Wycen Majątkowych Rzeczoznawca S.C. B. Kaczmarek M. Nawalaniec

Początek lat 90-tych zaowocował wielkimi zmianami w życiu gospodarczym oraz w spojrzeniu na otaczającą rzeczywistość co pozwoliło tworzyć nowe zawody związane z transformacją jaka nas zaczęła otaczać.
Jednym z nowych zawodów był rzeczoznawca majątkowy.
Zaczęło powstawać wiele biur i firm, które w swojej działalności ujęły tworzący się nowy rynek nieruchomości - jego obsługę w zakresie obrotu i wyceny.
JESTEŚMY jedną z tych firm, która trwa nieprzerwanie od ponad 20 lat i wychodząc naprzeciw potrzebom rynku prowadzi działalność obejmującą szeroko pojętą problematykę rzeczoznawstwa.
Lider naszego zespołu Marek Nawalaniec posiada stosowne uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego, rzeczoznawcy SIMP, biegłego sądowego a także skarbowego.
Rozumiemy sprawy, które obecnie nurtują Państwo w zakresie wyceny i oszacowania majątku trwałego i nietrwałego.
Jesteśmy po to, aby pomóc rozwiązać Wasze problemy i wykonać wycenę rzetelnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami uwzględniając Wasze oczekiwania. Działamy głównie na terenie Krakowa i województwa małopolskiego, lecz w uzasadnionych przypadkach również wykonujemy wyceny z przyległych województw.
Cały czas rozwijamy swój warsztat zawodowy, staramy się, aby zadowolenie naszych klientów stawiało nas w gronie najlepszych .
Staramy się być na tyle skuteczni i profesjonalni aby nasza praca w zakresie prowadzonej działalności pozwoliła Państwu zrealizować planowane założenia.
Dążymy do satysfakcji naszych klientów, licząc że gdy będą zadowoleni polecą naszą firmę swoim przyjaciołom za co dziękujemy.
Państwa zadowolenie będzie dla nas najlepszą rekomendacją.

Zadzwoń już dziś 601426768 lub napisz do nas na marek@rzeczoznawca.krakow.pl

Osoba odpowiedzialna

Marek  Nawalaniec

Marek Nawalaniec

Rzeczoznawca Majątkowy

Posiadamy stosowne kwalifikacje i uprawnienia: rzeczoznawcy majątkowego, rzeczoznawcy SIMP w zakresie wyceny maszyn, urządzeń oraz maszyn rolniczych, rzeczoznawcy Urzędu Skarbowego, rzeczoznawcy samochodowego. Od 1996 r. prowadzimy biuro wykonujące usługi w zakresie szacowania nieruchomości i ruchomości oraz obsługi nieruchomości, w tym prace związane z nadzorowaniem robót budowlanych, kosztorysowaniem i inwentaryzacją. Posiadamy duże doświadczenie w opracowywaniu wycen nieruchomości i przedsiębiorstw dla celów kupna - sprzedaży, zabezpieczenia kredytów bankowych, opłat skarbowo-podatkowych, regulacji stanu prawnego, wejścia aportem do spółek, amortyzacji, prywatyzacji i innych potrzeb związanych z obrotem i zarządzaniem nieruchomościami. więcej »

 Nr uprawnień: 1705       601426768