Biuro Wyceny Nieruchomości MONIKA BRONISZEWSKA

Rzeczoznawca Majątkowy Gdynia, woj. pomorskie
Biuro Wyceny Nieruchomości MONIKA BRONISZEWSKA

Biuro Wyceny Nieruchomości MONIKA BRONISZEWSKA

ul. Chylońska 65 lok. 2, 00-000 Gdynia, woj. pomorskie
 501868123      Strona WWW    

O Biuro Wyceny Nieruchomości MONIKA BRONISZEWSKA

Biuro Wyceny Nieruchomości MONIKA BRONISZEWSKA z siedzibą w - Gdynia przy ul. Chylońskiej 65/2, biuro: Gdynia ul. Świętojańska 52 lik. nr 1, świadczy usługi od 2007 roku, w zakresie: wycena nieruchomości, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, analiza rynku, doradztwo majątkowe oraz audyty energetyczne.

W naszej ofercie jest m.in.: wycena lokali - w tym lokali mieszkalnych i użytkowych, wycena domów oraz domów w budowie, wycena działek budowlanych, gruntów rolnych, lasów, wycena nieruchomości komercyjnych, wycena przedsiębiorstw, audyt energetyczny - świadectwa charakterystyki energetycznej budynków i lokali, wycena służebności przesyłu, wynagrodzenie i odszkodowanie za bezumowne korzystanie z nieruchomości.

Posiadamy bogate doświadczenie w wycenie przedsiębiorstw i nieruchomości komercyjnych. W sprawie referencji prosimy o kontakt telefoniczny.

Zadzwoń już dziś 501868123 lub napisz do nas na biuro@nieruchomosci-wycena.eu

Osoba odpowiedzialna

MONIKA  BRONISZEWSKA

MONIKA BRONISZEWSKA

Rzeczoznawca majątkowy

Właścicielem firmy jest Monika Broniszewska - Niezależny Licencjonowany Rzeczoznawca Majątkowy posiadający uprawnienia zawodowe 4558 nadane przez Ministra Budownictwa. Członek Pomorskiego Towarzystwa Rzeczoznawców Majątkowych, Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami posiadający uprawnienia zawodowe 16305 nadane przez Ministra Infrastruktury  więcej »

 501868123