Biuro Wyceny Nieruchomości Tomasz Homa

Rzeczoznawca Majątkowy Jarosław, woj. podkarpackie
Biuro Wyceny Nieruchomości Tomasz Homa

Biuro Wyceny Nieruchomości Tomasz Homa

os. Słoneczne 3 lok. 5, Jarosław, woj. podkarpackie
 723 752 714      Strona WWW    

O Biuro Wyceny Nieruchomości Tomasz Homa

Podstawowym zakresem działalności firmy jest szacowanie nieruchomości. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Zakresem działania obejmujemy głównie województwo podkarpackie oraz województwa ościenne.
Wyceny nieruchomości dokonujemy na podstawie posiadanych uprawnień zawodowych rzeczoznawcy majątkowego nadanych przez Ministra Infrastruktury i rozwoju (nr upr. 6040 ).
Zostaliśmy wpisani na listę biegłych sądowych z zakresu szacowania nieruchomości przy Sądzie Okręgowym w Przemyślu.

Zadzwoń już dziś 723 752 714 lub napisz do nas na biurowycen.co@gmail.com

Osoba odpowiedzialna

Tomasz  Homa

Tomasz Homa

Rzeczoznawca majątkowy

Posiadamy profesjonalne przygotowanie zawodowe oraz na bieżąco uczestniczymy w szkoleniach i warsztatach zawodowych w tym wymaganych przepisami ustawy o gospodarce nieruchomościami. Po ukończeniu kursu i pozytywnym zdaniu egzaminu jako jedni z nielicznych na podkarpaciu jesteśmy wpisany na tzw. listę rzeczoznawców bankowych prowadzoną przez Związek Banków Polskich. Biuro Wycen Nieruchomości zapewnia wykonywanie czynności związanych z określaniem wartości nieruchomości:wycena-niruchomosci zgodnie z przepisami prawa; stosowanie do zasad wynikających ze standardów zawodowych; z zachowaniem reguł określonych w Kodeksie Etyki Zawodowej; przy zachowaniu szczególnej staranności; w sposób rzetelny, obiektywny i niezależny. Współpracujemy z wieloma specjalistami branżowymi co umożliwia realizację zleceń indywidualnie dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. więcej »

 723 752 714