Cendom Sp. z o.o.

Rzeczoznawca Majątkowy Katowice, woj. śląskie
Cendom Sp. z o.o.

Cendom Sp. z o.o.

ul. Adama 10a, 40-467 Katowice, woj. śląskie
 Nr uprawnień 4985      501738378      Strona WWW    

O Cendom Sp. z o.o.

Cendom Sp. z o.o. działa na rynku województwa śląskiego i okolic od 1994 r.

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie wyceny nieruchomości i wartości przedsiębiorstw.

Wykonywane przez nas opracowania spełniają wszelkie wymogi formalno-prawne i merytoryczne stawiane przez przepisy prawa i standardy zawodowe. Charakteryzują się również dużą estetyką i przejrzystością.

Proces wyceny nieruchomości poprzedzony jest każdorazowo wizją lokalną, wnikliwą, bieżącą analizą rynku, oceną stanu techniczno-użytkowego obiektu wycenianego oraz pomiarami inwentaryzacyjnymi wzbogaconymi o dokumentację fotograficzną. W toku prac nad wyceną firmy dokonujemy szczegółowej analizy finansowo-ekonomicznej i prawnej.

Zaletą naszej firmy jest rzetelność, terminowość i lojalność wobec naszych Klientów - nigdy nie przedkładamy swoich korzyści nad dobro Klienta i zawsze szanujemy jego prawo do ochrony danych.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wycen nieruchomości poparte referencjami największych instytucji oraz jednostek samorządu terytorialnego, gwarantują najwyższy poziom wykonawynach usług, spełniający najwyższe wymagania. We współpracy ze specjalistami z dziedziny ekonomii, prawa, finansów i budownictwa jesteśmy w stanie realizować wszelkie zlecenia indywidualnie dopasowane do potrzeb Klientów.

Zapraszamy do współpracy.

Zadzwoń już dziś 501738378 lub napisz do nas na cendom@cendom.pl

Nasz zespół

Mariusz Borycki

Mariusz Borycki

Rzeczoznawca majątkowy

Prezes zarządu, rzeczoznawca majątkowy magister inżynier górnik, absolwent Politechniki Śląskiej i Uniwersytetu Śląskiego uprawniony do wycen nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych od 22 lat związany z wyceną nieruchomości więcej »

 Nr uprawnień: 4985       501738378    
Marian Borycki

Marian Borycki

Rzeczoznawca majątkowy

Rzeczoznawca majątkowy inżynier budownictwa, absolwent Politechniki Śląskiej uprawniony do wycen nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych od 40 lat związany z wyceną nieruchomości więcej »

 Nr uprawnień: 6       501738378