Estima Property

Rzeczoznawca Majątkowy Warszawa, woj. mazowieckie
Estima Property

Estima Property

ul. Kaliny 6 lok. 167, 01-748 Warszawa, woj. mazowieckie
 600238518      Strona WWW    

O Estima Property

Wykonuję zlecenia zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla klientów instytucjonalnych głównie na terenie m.st. Warszawy i okolic oraz na terenie całej Polski. Posiadam wieloletnią praktykę i niezliczoną ilością przebytych szkoleń zawodowych. Poprzez seminaria i szkolenia, stale doskonalę sztukę zawodu związaną z szacowaniem nieruchomości. Jestem też członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych oraz Biegłym Sądowym przy Sądzie Okręgowym dla m.st. Warszawy w zakresie wyceny nieruchomości oraz maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością.
Wiarygodność i bezpieczeństwo usług firmy gwarantuje posiadane aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej rzeczoznawcy majątkowego.

Zadzwoń już dziś 600238518 lub napisz do nas na [email protected]

Osoba odpowiedzialna

Anna  Radomyska-Dłutek

Anna Radomyska-Dłutek

Rzeczoznawca majątkowy

Jestem absolwentem olsztyńskiej uczelni Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Określenie wartości rynkowej nieruchomości jest podstawą wielu decyzji związanych na rynku nieruchomości. Estima Property Anna Radomyska - Dłutek ma swój początek w 2004r. świadcząc usługi z zakresu doradztwa na rynku nieruchomości a w szczególności: wyceny nieruchomości, due dilligance prawne nieruchomości, doradztwo w zakresie nieruchomości związane z regulacją stanów prawnych, analizy rynków nieruchomości, itp. Gwarantuję profesjonalne i obiektywne, zgodnie z zasadami etyki zawodowej wykonanie wyceny nieruchomości zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. Cechuje mnie profesjonalizm, wiarygodność, dokładność, terminowość i dbałość o jakość wykonywanych usług. więcej »

 Nr uprawnień: 4169       600238518