EXPERT Marek&Adrian Górniak S.C.

Rzeczoznawca Majątkowy Katowice, woj. śląskie
EXPERT Marek&Adrian Górniak S.C.

EXPERT Marek&Adrian Górniak S.C.

ul. Władysława Broniewskiego 1 lok. 19, 40-131 Katowice, woj. śląskie
 48322611191      Strona WWW    

O EXPERT Marek&Adrian Górniak S.C.

Wycena nieruchomości jest niezbędna, kiedy planujemy sprzedać nieruchomość, wziąć kredyt hipoteczny w banku, podzielić majątek, skorzystać z ubeczpieczenia bądź odzyskać należące się nam odszkodowanie. Czasami na podstawie wyceny nieruchomości określa się też podatki albo czynsz za wynajem danego lokalu. Aby wartość danej nieruchomości była adekwatna do cen rynkowych oraz cech wycenianej nieruchomości, należy skorzystać z usług rzeczoznawcy o wartości wycenianej nieruchomości. Dokument ten jest potwierdzeniem wartości danej nieruchomości

Nasze opracowania spełniają wymogi formalne i merytoryczne stawiane przez przepisy prawa, charakteryzują się również dużą estetyką i czytelnością. Posiadamy polisy od odpowiedzialności cywilnej z tytułu pełnienia funkcji rzeczoznawcy majątkowego oraz biegłego sądowego. Działamy na rynku nieruchomości nieprzerwanie od 20 lat.

Zadzwoń już dziś 48322611191 lub napisz do nas na biuro@wycena.biz.pl

Nasz zespół

Marek Górniak

Marek Górniak

Rzeczoznawca majątkowy

mgr inż. Marek Górniak rzeczoznawca majątkowy numer uprawnień państwowych 3149 Uprawnienia Świadectwo nadania uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomości Nr uprawnień 3149 z dnia 30.12.1997 r. Wydane przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast Politechnika Śląska w Gliwicach. Wydział Budownictwa. Kierunek: Konstrukcje budowlane i inżynierskie (studia skończone z oceną b.dobrą) Uniwersytet Warszawski Wydział Nauk Ekonomicznych - ukończone studia podyplomowe „Bankowość Hipoteczna i Rynek Nieruchomości`` pod kierunkiem prof. dr hab. Krzysztofa Opolskiego Instytut Historii Architektury i Konserwacji Zabytków Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej - ukończone studia podyplomowe „Wycena nieruchomości zabytkowych`` pod kierunkiem prof. dr hab. inż. arch. Wiktora Zina Ukończone dwa seminaria organizowane przez Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych w Warszawie nt. „Szacowanie wartości nieruchomości dla potrzeb sektora bankowego`` Pełne uprawnienia budowlane w zakresie projektowania konstrukcyjnego, nadzorowania, oceniania i badania stanu technicznego budynków i budowli. Wydane przez Wojewódzki Zarząd Urbanistyki i Architektury  więcej »

 Nr uprawnień: 3149       322611191    
Adrian  Górniak

Adrian Górniak

Rzeczoznawca majątkowy

inż. Adrian Górniak rzeczoznawca majątkowy numer uprawnień państwowych 5808 Uprawnienia Ukończenie studiów podyplomowych w roku 2002 z zakresu ,,Wyceny i Gospodarki Nieruchomościami`` Od roku 2002 liczne kursy zawodowe z zakresu szacowania wartości nieruchomości Świadectwo nadania uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomości wydane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju nr 5808 z dnia 30.12.2013 r. Świadectwo zdania egzaminu z zakresu ,,Wycena nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych`` przeprowadzonego przez Związek Banków Polskich z dnia 18.12.2015  więcej »

 Nr uprawnień: 5808       601432355