HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko

Rzeczoznawca Majątkowy Poznań, woj. wielkopolskie
HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko

HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko

ul. Smoka Wawelskiego 2, 60-195 Poznań, woj. wielkopolskie
 +48664727500      +48664727600      hanrad.pl    

O HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko

Biuro ukierunkowane jest na kompleksową obsługę Klienta, zainteresowanego kupnem, sprzedażą, zamianą, przekształceniem, dzierżawą lub najmem wszelakich nieruchomości. Ofertę szytą na miarę przygotowujemy w możliwie najkrótszym czasie. Naszym nadrzędnym celem jest zaspokojenie w 100% potrzeb Klienta. Szybko powiększający się portfel naszych Klientów to efekt jakości obsługi i tzw. poleceń osób które skorzystały z naszej oferty. Współpracujemy z różnymi podmiotami w celu doprowadzenia do finalizacji transakcji: notariat, biuro rzeczoznawcy majątkowego, biuro usług geodezyjnych, inne biura obrotu nieruchomościami.

Zajmujemy się również pośrednictwem kredytowym. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą i do podjęcia współpracy z nami.

Naczelne zasady, którymi posiłkujemy się na co dzień, prowadząc biuro: kompetencja i profesjonalizm, nie podejmowanie się czynności leżących poza wiedzą i doświadczeniem zawodowym, ochrona interesów osób, na rzecz których wykonujemy czynności pośrednictwa, obsługa Klienta z należytą starannością, uczciwe traktowanie wszystkich stron transakcji, zachowanie tajemnicy zawodowej, z wyjątkiem sytuacji, w których obowiązek jej udzielenia wynika z przepisów prawa, przy podejmowaniu współpracy pomiędzy pośrednikami, ustalenia, co do wysokości wynagrodzenia i sposobu jego podziału określamy w formie pisemnej w momencie nawiązania współpracy.

Zadzwoń już dziś +48664727500 lub napisz do nas na biuro@hanrad.pl

Biuro powstało w 2007 roku i prowadzone jest przez osoby legitymujące się licencją zawodową, ubezpieczeniem i dużym doświadczeniem w zakresie obrotu nieruchomościami. Klient może liczyć na profesjonalną i miłą obsługę. Biuro prowadzone jest przez Hannę Radziwiłko legitymującą się licencją zawodową nr 8008 i Radosława Radziwiłko. Osoby współpracujące z biurem: Małgorzata Szurko i Waldemar Szarnacki.