Jasiński Nieruchomości

Rzeczoznawca Majątkowy Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
Jasiński Nieruchomości

Jasiński Nieruchomości

ul. prof. Kazimierza Markiewicza 6, Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
 606 284 554      Strona WWW    

O Jasiński Nieruchomości

Kancelaria rzeczoznawcy majątkowego oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie wyceny wszelkiego rodzaju nieruchomości, przedsiębiorstw oraz maszyn i urządzeń. Świadczymy także usługi w zakresie analizy rynku nieruchomości na potrzeby doradztwa majątkowego, opłacalności inwestowania w nieruchomości, opinie o wartości nieruchomości na potrzeby indywidualnego inwestora, analizy skutków finansowych uchwalenia lub zmiany planów miejscowych.

Przy wykonywaniu wycen działamy na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa oraz standardów zawodowych rzeczoznawców majątkowych. Wieloletnie doświadczenie i działalność na rynku nieruchomości gwarantuje Państwu fachową i rzetelną pomoc oraz wysoki poziom wykonywanych przez nas usług. Świadczymy usługi na zlecenie klientów indywidualnych i instytucjonalnych, działamy na terenie całego kraju. Gwarantujemy wysoki standard usług i krótkie terminy realizacji.

Zadzwoń już dziś 606 284 554 lub napisz do nas na biuro@jasinski-wycena.pl

Osoba odpowiedzialna

Piotr  Jasiński

Piotr Jasiński

Rzeczoznawca majątkowy

Właścicielem firmy jest mgr inż. Piotr Jasiński, absolwent Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na Wydziale Geodezji i Gospodarki Przestrzennej. Posiada tytuł zawodowy magistra inżyniera w zakresie geodezji i szacowania nieruchomości oraz gospodarki przestrzennej. więcej »

 606 284 554