Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego

Rzeczoznawca Majątkowy Kąty Wrocławskie, woj. dolnośląskie
Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego

ul. Tadeusza Kościuszki 2, 55-080 Kąty Wrocławskie, woj. dolnośląskie
 Nr uprawnień 5511      607031017      Strona WWW    

O Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego

Biuro Nieruchomości NURT w Kątach Wrocławskich powstało w roku 2013 wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom lokalnego rynku. Nasz zespół to fachowcy z wieloletnią, ugruntowaną pozycją zawodową. W branży nieruchomości jesteśmy obecni od wielu lat prowadząc Kancelarię Rzeczoznawców Majątkowych. Jako specjaliści rynku nieruchomości posiadamy szeroką wiedzę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, wyceny nieruchomości, doradztwa majątkowego i inwestycyjnego, analizy rynku nieruchomości. Działamy kompleksowo, współpracujemy z bankami, notariuszami, architektami, geodetami, prawnikami i innymi biurami pośrednictwa.

Dzięki specjalistycznej wiedzy, posiadanemu doświadczeniu oraz uprawnieniom świadczymy wysokiej jakości usługi zarówno klientom polskim jak i zagranicznym.

Zapewniamy obsługę kompleksową - począwszy od badania lub regulowania stanu prawnego, przygotowania nieruchomości, sporządzenia oferty i jej ekspozycję, po pozyskanie klienta, negocjacje, a w efekcie bezpieczne i bezproblemowe przeprowadzenie całego procesu transakcji.

Zadzwoń już dziś 607031017 lub napisz do nas na agnieszka.polis@op.pl

Osoba odpowiedzialna

Agnieszka Polis-Burczak

Agnieszka Polis-Burczak

Rzeczoznawca Majątkowy

Nie obiecujemy cudów - obiecujemy ciężką pracę, maksimum zaangażowania i aktywności, a przede wszystkim profesjonalizm i rzetelność. Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie. Podstawą naszego działania jest dostosowanie konkretnych rozwiązań do potrzeb, oczekiwań i możliwości naszych klientów. więcej »

 Nr uprawnień: 5511       607031017      501522964