Opuss Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grażyna Molska

Rzeczoznawca Majątkowy Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Opuss Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grażyna Molska

Opuss Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grażyna Molska

ul. Unisławy 13 b lok. 3, 71-402 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
 Nr uprawnień 2946      604133336      Strona WWW    

O Opuss Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grażyna Molska

Firma OPUSS powstała na początku 2001 r., a jej działalność to przede wszystkim wycena nieruchomości. Właścicielem firmy jest Grażyna Molska posiadająca uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego.
Początkowo siedziba firmy była przy ul. Jagiellońskiej 65 i była działalnością jednoosobową. Od roku 2004 natomiast siedziba mieści się na ulicy Unisławy 13B/3. Firma OPUSS zatrudnia obecnie dwóch pracowników z przygotowaniem z zakresu wyceny nieruchomości.
Proponuje ona usługi wyceny dużego wachlarza nieruchomości gruntowych, zabudowanych i lokalowych oraz praw z nimi związanych, położonych na terenie województwa zachodniopomorskiego, województw ościennych, a w miarę potrzeb również klientów całego kraju.
Proponujemy profesjonalne i terminowe wykonanie usług.

Zadzwoń już dziś 604133336 lub napisz do nas na biuro@opussnieruchomosci.pl

Osoba odpowiedzialna

Grażyna Molska

Grażyna Molska

Rzeczoznawca majątkowy

Jako rzeczoznawca majątkowy pracuje ciągle od połowy 1997 r. na podstawie wpisu na listę Wojewody Szczecińskiego, początkowo aż do roku 2006 w ramach spółki cywilnej pod nazwą „TAXARE”. Równolegle od roku 2001 prowadzi działalność firmy pod nazwą „OPUSS” Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grażyna Molska, gdzie również w ramach tej firmy zajmuje się wyceną nieruchomości. W roku 2009 została powołana przez Sąd Okręgowy w Szczecinie na Biegłego Sądowego w zakresie wyceny nieruchomości. więcej »

 Nr uprawnień: 2946       604133336