Property - Wycena Nieruchomości - Kamil Seweryn

Rzeczoznawca Majątkowy Sosnowiec, woj. śląskie
Property - Wycena Nieruchomości - Kamil Seweryn

Property - Wycena Nieruchomości - Kamil Seweryn

ul. Gabriela Narutowicza 50b lok. 19, 41-200 Sosnowiec, woj. śląskie
 Nr uprawnień 6210      572576210      Strona WWW    

O Property - Wycena Nieruchomości - Kamil Seweryn

Property - Wycena Nieruchomości - Kamil Seweryn, to firma stworzona w celu świadczenia kompleksowej obsługi rynku nieruchomości, przede wszystkim w zakresie związanym z rzeczoznawstwem majątkowym. W ramach prowadzonej działalności oferuję Państwu szeroki wachlarz usług związanych z wyceną nieruchomości (mieszkaniowych, komercyjnych, gruntowych i innych) dla celów, wynikających z potrzeb klienta. Ich listę można znaleźć w zakładce Przedmiot działalności.

Operaty szacunkowe, ekspertyzy, analizy rynku oraz inne opracowania sporządzam w oparciu o rzetelnie sprawdzone informacje, kierując się przy tym niezależnością, obiektywizmem, a także sumiennością. Każdy dokument opracowywany jest przy uwzględnieniu obowiązujących przepisów prawa oraz standardów zawodowych wydanych przez Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych. Doświadczenie na rynku nieruchomości pozwala mi na profesjonalną realizację zleceń, połączoną z wysoką jakością świadczonych usług i konkurencyjnymi cenami. Informacje o zakresie świadczonych usług oraz cenach znajdą Państwo w zakładce Oferta.

W dbałości o pełną satysfakcję każdego Klienta dokładam wszelkich starań, aby moje kompetencje zawodowe stale rozwijały się i były pomocne w szerokim spektrum dziedzin związanych z obsługą rynku nieruchomości.

Zadzwoń już dziś 572576210 lub napisz do nas na kamil@seweryn-nieruchomosci.pl

Osoba odpowiedzialna

Kamil  Seweryn

Kamil Seweryn

Rzeczoznawca majątkowy

Moje kompetencje potwierdzone zostały nadaniem przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomości - nr 6210. W celu zapewnienia Państwu poczucia całkowitego bezpieczeństwa związanego z oferowanymi usługami, zostałem ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej rzeczoznawcy majątkowego z tytułu wykonywania zawodu.  więcej »

 Nr uprawnień: 6210       572576210