Rzeczoznawca Majątkowy Geodeta Uprawniony Krzysztof Mączewski

Rzeczoznawca Majątkowy Połczyn-Zdrój, woj. zachodniopomorskie
Rzeczoznawca Majątkowy Geodeta Uprawniony Krzysztof Mączewski

Rzeczoznawca Majątkowy Geodeta Uprawniony Krzysztof Mączewski

ul. Okrzei, 78-320 Połczyn-Zdrój, woj. zachodniopomorskie
 Nr uprawnień 6898      604577425      Strona WWW    

O Rzeczoznawca Majątkowy Geodeta Uprawniony Krzysztof Mączewski

Operat szacunkowy powinien zostać sporządzony bardzo dokładnie z uwagi na fakt, że jest to główny warunek potrzebny do realizacji transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości. Wycena nieruchomości jest procesem bardzo wymagającym i skomplikowanym, gdyż rzeczoznawca musi brać pod uwagę zarówno obowiązujące przepisy prawa jak i indywidualne wymagania danego klienta. Klient powinien odpowiednio współpracować z rzeczoznawcą i poinformować go o zakresie oraz celu wyceny nieruchomości.
Pozyskanie tego typu informacji jest bardzo istotne i tylko tak rzeczoznawca może w prawidłowy sposób wykonać swoje zadanie. Zgodnie z ustawą, rzeczoznawca przed sporządzeniem operatu szacunkowego bierze pod uwagę następujące kwestie: wyposażenie, stan oraz rodzaj zagospodarowania, lokalizacja oraz cel wyceny nieruchomości.

Zadzwoń już dziś 604577425 lub napisz do nas na kontakt@wycena-maczewski.pl

Osoba odpowiedzialna

Krzysztof Mączewski

Krzysztof Mączewski

Rzeczoznawca majątkowy

Mgr inż. Krzysztof Mączewski - jako profesjonalny rzeczoznawca majątkowy pragnę zaoferować profesjonalne usługi w zakresie wycen nieruchomości. Z wykształcenia jestem geodetą, posiadam uprawnienia zawodowe w zakresie wyceny nieruchomości nadane przez Ministra Infrastruktury oraz uprawnienia w zakresie geodezji i kartografii nr 18555 (1, 2, 4) nadane przez Głównego Geodetę Kraju. Każde zlecenie wykonam z najwyższą dokładnością i starannością, według najlepszej wiedzy, zgodnie z zasadą bezstronności i poszanowania prawa oraz zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej. Potwierdzeniem tego jest wiele wycen wykonanych na rzecz osób fizycznych, prawnych, deweloperów, jednostek samorządu terytorialnego, sądów, komorników sądowych, banków i innych. Działam na terenie Świdwina, Szczecinka, Drawska i Białogardu. Zapraszam do korzystania z moich usług. więcej »

 Nr uprawnień: 6898       604577425