Rzeczoznawca Majątkowy Hanna Szeluk-Bojko

Rzeczoznawca Majątkowy Piekary Śląskie, woj. śląskie
Rzeczoznawca Majątkowy Hanna Szeluk-Bojko

Rzeczoznawca Majątkowy Hanna Szeluk-Bojko

ul. Jagiellońska 76, 41-948 Piekary Śląskie, woj. śląskie
 662011119      Strona WWW    

O Rzeczoznawca Majątkowy Hanna Szeluk-Bojko

Prowadząc działalność jako rzeczoznawca majątkowy wykonuję operaty szacunkowe oraz inne opracowania i ekspertyzy związane z rynkiem nieruchomości.

Czynności rzeczoznawcy majątkowego wykonuję osobiście i co za tym idzie zapewniam Państwu pełen profesjonalizm i najwyższy standard świadczonych usług, tj. dokładność, terminowość i rzetelność wykonywanych operatów szacunkowych oraz innych opinii. W prowadzonej działalności kieruję się kodeksem etyki zawodowej rzeczoznawców majątkowych.

Jestem członkiem Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych.

Zadzwoń już dziś 662011119 lub napisz do nas na hsbojko@gmail.com

Osoba odpowiedzialna

Hanna Szeluk-Bojko

Hanna Szeluk-Bojko

Rzeczoznawca majątkowy

Nazywam się Hanna Szeluk-Bojko, jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny), ukończyłam również studia podyplomowe w Kolegium Zarządzania Akademii Ekonomicznej. Na śląskim rynku nieruchomości działam od 2001 roku, początkowo jako pośrednik w obrocie nieruchomościami - nr uprawnień 6662, następnie zajmowałam się administrowaniem nieruchomościami komercyjnymi, obecnie zajmuję się wyceną nieruchomości. Przebyta ścieżka zawodowa daje mi gruntowną wiedzę na temat różnych segmentów rynku nieruchomości.  więcej »

 Nr uprawnień: 6662       662011119