Rzeczoznawca Majątkowy Tadeusz Nawrot

Rzeczoznawca Majątkowy Toruń, woj. kujawsko-pomorskie
Rzeczoznawca Majątkowy Tadeusz Nawrot

Rzeczoznawca Majątkowy Tadeusz Nawrot

ul. Podgórna 62C lok. 10, 87-100 Toruń, woj. kujawsko-pomorskie
 721596785      Strona WWW    

O Rzeczoznawca Majątkowy Tadeusz Nawrot

Operaty, opinie i ekspertyzy dotyczące określenia wartości nieruchomości w szeroko pojętym spektrum oraz doradztwo w zakresie rynku nieruchomości wykonywane są w oparciu o zapisy ustawy o gospodarce nieruchomościami przy uwzględnieniu Międzynarodowych Standardów Wyceny oraz o Powszechne Krajowe Zasady Wyceny opracowane przez Polska Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Wyceny i inne opinie dotyczące rynku nieruchomości realizowane są dla potrzeb Klientów dzięki wiedzy i doświadczenia rzeczoznawcy majątkowego, popartym wnikliwą analizą i monitoringem przedmiotowego rynku. Stała współpraca z ekspertami z innych dziedzin stwarza możliwości rozwiązywania trudnych problemów wynikających ze specyfiki rożnych segmentów rynków nieruchomości.

Zadzwoń już dziś 721596785 lub napisz do nas na tadeusz@rzeczoznawca.torun.pl

Osoba odpowiedzialna

Tadeusz  Nawrot

Tadeusz Nawrot

Rzeczoznawca majątkowy

Uprawnienia do wyceny nieruchomości na podstawie ustawy o gospodarce nieruchomościami ( Dz.U. z 2004 r Nr 262 poz. 2603 ze zmianami). Biegły Skarbowy przy Izbie Skarbowej w Bydgoszczy w zakresie szacowania ruchomości. Wycena dla potrzeb określenia wartości bankowo-hipotecznej dla banków hipotecznych. Gwarantuję rzetelną i terminową realizację zleconej wyceny. więcej »

 Nr uprawnień: 3005       721596785