STRYJEWSKI NIERUCHOMOŚCI

Rzeczoznawca Majątkowy Częstochowa, woj. śląskie
STRYJEWSKI NIERUCHOMOŚCI

STRYJEWSKI NIERUCHOMOŚCI

al. Aleja Kościuszki 27 lok. 3, 42-202 Częstochowa, woj. śląskie
 669760750      Strona WWW    

O STRYJEWSKI NIERUCHOMOŚCI

O firmie

Profesjonalne doradztwo i obsługa szeroko rozumianego rynku nieruchomości stanowi fundament działalności Biura STRYJEWSKI NIERUCHOMOŚCI. Firma powstała w 2007 roku. Od początku istnienia posiadała znaczne grono Klientów, a kolejne lata przynosiły sukcesy i dalszy jej rozwój. Od tego też czasu świadczy i stopniowo rozszerza zakres oferowanych usług w sektorze nieruchomości, zapewniając przy tym rosnący poziom jakości, skuteczne wsparcie i rzetelną obsługę swoich Klientów. To zdobyte przez ten czas : wiedza i doświadczenie stanowią podstawę sukcesów firmy.

Nasz cel

Dzięki naszym Klientom, stale zdobywamy doświadczenie. To ich zadowolenie, zaufanie, jakim obdarzają nas i naszą pracę, dobra opinia, jaką nam wystawiają polecając innym, a także napływające kolejne zlecenia, pomagają nam tworzyć profesjonalną markę na rynku nieruchomości. To dla nas powód do wielkiej satysfakcji, nieustannie motywujący nas do ciągłej dbałości o jakość świadczonych dla Państwa usług. Każdego z Państwa traktujemy w sposób szczególny, staramy się zapewnić Państwu przyjazną atmosferę we wnętrzu naszego Biura, które mieści się na I piętrze kamienicy przy ul. Kościuszki 27, w lokalu nr 3. Cieszy nas, kiedy chcecie Państwo do nas wracać, stając się naszymi stałymi Klientami.

Zadzwoń już dziś 669760750 lub napisz do nas na biuro@stryjewski-nieruchomosci.pl

Osoba odpowiedzialna

Krzysztof  Stryjewski

Krzysztof Stryjewski

Rzeczoznawca majątkowy

Właścicielem biura jest dyplomowany rzeczoznawca majątkowy - Krzysztof Stryjewski, który posiada wszechstronną wiedzę o rynku nieruchomości oraz standardach dokonywania ich wyceny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów dawne Biuro Rzeczoznawcy Majątkowego z czasem wzbogaciło swą ofertę o zarządzanie nieruchomościami, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków, a także obsługę kredytową stając się dziś Biurem STRYJEWSKI NIERUCHOMOŚCI, zapewniającym możliwie najszerszy zakres wykonywanych usług.  więcej »

 Nr uprawnień: 4598       669760750