TAGOWA Wycena i Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami

Rzeczoznawca Majątkowy Toruń, woj. kujawsko-pomorskie
TAGOWA Wycena i Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami

TAGOWA Wycena i Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami

ul. Lubicka 168B, 87-100 Toruń, woj. kujawsko-pomorskie
 607392305      Strona WWW    

O TAGOWA Wycena i Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami

Biuro nieruchomości Tagowa oferuje profesjonalne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Zaufaj naszemu doświadczeniu! Działamy na terenie miasta Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Grudziądz, Chełmża już od 2009 roku.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników rynku nieruchomości zapewniamy swoim Klientom szerokie spektrum usług w zakresie pełnej obsługi transakcji. Stawiamy na kompleksowość usług i staramy się ciągle doskonalić posiadane umiejętności, dążymy do ich podnoszenia i uzupełniania o nowe elementy. Wypełniamy obowiązek stałego kształcenia zawodowego, przestrzegania norm prawa i dostosowujemy charakter działalności do standardów zawodowych.
Zakres świadczonych usług poszerzyliśmy o POŚREDNICTWO FINANSOWE, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom szybki i niezawodny sposób sprawdzenia ich zdolności kredytowej na zakup wymarzonej nieruchomości oraz pomagamy w skompletowaniu wymaganej przez banki dokumentacji. Współpraca z wieloma bankami pozwala na precyzyjny dobór dogodnego dla Klienta sposobu kredytowania.
Mając na uwadze dobro klientów naszej firmy chcielibyśmy zapewnić im staranną obsługę transakcji, dlatego działalność firmy wspierana jest dobrze rokującymi relacjami z sektorem bankowym, notariuszami oraz geodetami.

Zadzwoń już dziś 607392305 lub napisz do nas na biuro@tagowa.pl

Osoba odpowiedzialna

Iwona  Małkiewicz

Iwona Małkiewicz

Rzeczoznawca majątkowy

Usługi w zakresie szacowania nieruchomości są świadczone przez Rzeczoznawcę Majątkowego, posiadającego uprawnienia zawodowe Rzeczoznawcy Majątkowego nr 4798, nadane przez Ministerstwo Infrastruktury oraz obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

 Nr uprawnień: 4798       607392305