TERRA NIERUCHOMOŚCI

Rzeczoznawca Majątkowy Zielona Góra, woj. lubuskie
TERRA NIERUCHOMOŚCI

TERRA NIERUCHOMOŚCI

ul. Jana Sobieskiego 12 lok. 5, 65-001 Zielona Góra, woj. lubuskie
 Nr uprawnień 939      +48683272217      Strona WWW    

O TERRA NIERUCHOMOŚCI

TERRA NIERUCHOMOŚCI

Firma specjalistyczna, założona w 1994 roku przez Zbigniewa Barańskiego. Obecnie posiadamy dwa oddziały: I Oddział ul. Sobieskiego 12, II Oddział ul. Żeromskiego 4. Nasze biura wyposażone są w najnowocześniejsze systemy gromadzenia i przetwarzania informacji o nieruchomościach oraz, co najważniejsze, w których pracuje doświadczona kadra doradców. Przez ponad 18 lat działalności zrealizowaliśmy setki zleceń osób fizycznych i klientów instytucjonalnych (między innymi: Franco Development, Intra S.A., Cassafotre, MZEC, Urząd Marszałkowski, Costa, Jama, Chemia, Mazel, Vision Express, Nafta, LUG S.A.). Dla nas nie ma spraw trudnych!

DLACZEGO TERRA NIERUCHOMOŚCI

DOŚWIADCZENIE - Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm na lubuskim rynku nieruchomości. Działamy nieprzerwanie od 1994r a nasze doświadczenie jest Twoją gwarancją.

SKUTECZNOŚĆ - Opieramy na doskonale zorganizowanych, najnowocześniejszych informatycznych systemach gromadzenia i przetwarzania informacji o ofertach nieruchomości. Współpracujemy z pośrednikami w innych regionach kraju oraz za granicą. Posiadamy najbardziej rozbudowany i ciągle powiększany system wizualnej prezentacji ofert. Pamiętamy jednak, że nawet najlepsze systemy informatyczne, nie zastąpią rzetelnych i kreatywnych ludzi pracujących w firmie - nasza skuteczność to skuteczni doradcy.

PROFESJONALIZM - Potwierdzeniem naszych kwalifikacji i gwarantem przestrzegania wysokich standardów świadczenia usług są licencje nadane przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast oraz Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa;
- licencja nr 1038 (z 2000r.)
- licencja nr 939 (z 1993r.)
oraz przynależność do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych i Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej.

BEZPIECZEŃSTWO - Gwarantem bezpieczeństwa transakcji przeprowadzanych przez nasze biuro jest nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie oraz branżowa polisa ubezpieczeniowa.

DYSKRECJA - Sprawy naszych klientów, wszelkie poufne informacje nam przekazane nie przekraczają murów biura.

UCZCIWOŚĆ - Po prostu, jesteśmy uczciwi. Nasze hasło: „Usługi jakich oczekujesz, tradycja której możesz zaufać” nie jest pustą deklaracją, to nasze zobowiązanie. Zasada "Fair Play" przyświeca wszelkim naszym działaniom, warunki współpracy są proste i przejrzyste, bez ukrytych prowizji, bez złudzeń że "prowizję płaci tylko sprzedajacy".


USŁUGI TERRA NIERUCHOMOŚCI:

-FINANSOWANIE transakcji na rynku nieruchomości
-POŚREDNICTWO W ZAKUPIE i NAJMIE
nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych
-POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY I WYNAJMIE
nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych
-WYCENY nieruchomości zurbanizowanych na potrzeby banków i inne
-OBSŁUGA PROJEKTóW DEWELOPERSKICH

Zadzwoń już dziś +48683272217 lub napisz do nas na terra@terra.zgora.pl

Terra Nieruchomości Zielona Góra

Osoba odpowiedzialna

Zbigniew Barański

Zbigniew Barański

właściciel
 Nr uprawnień: 939       Teren działania: lubuskie      Języki obce: angielski, rosyjski      +48683272217      +48683247277