Valor s.c.

Rzeczoznawca Majątkowy Białystok, woj. podlaskie
Valor s.c.

Valor s.c.

ul. Świętego Rocha 11/1 lok. 405, Białystok, woj. podlaskie
 602 758 371      Strona WWW    

O Valor s.c.

Na rynku usług rzeczoznawczych biuro „Valor” działa nieprzerwanie od 1995 roku. Na przestrzeni lat wyspecjalizowaliśmy się w branży wycen majątkowych, dzięki czemu cieszymy się zafaniem szerokiego grona Klientów. Doświadczenie, rzetelna wiedza oraz indywidualne podejście do każdego Klienta ugruntowało naszą pozycję na rynku branżowych usług. Zachęcamy do zapoznania się z ofert!

Nasze niekwestionowalnie wysokie kwalifikacje obligują nas do świadczenia usług dla naszych Klientów, m.in. z zakresu wyceny nieruchomości w celu określenia ceny kupna - sprzedaży, wyceny nieruchomości dla potrzeb kredytu oraz doradztwa majątkowego. Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń już dziś 602 758 371 lub napisz do nas na valorwycena@onet.pl

Osoba odpowiedzialna

Paweł Karol	 Puterko

Paweł Karol Puterko

Rzeczoznawca majątkowy

Nasze biuro specjalizuje się w wycenach nieruchomości do wszystkich celów, zgodnie z obowiązującym prawem i w oparciu o stosowne przepisy. Jako rzeczoznawcy majątkowi pełnimy ponadto funkcję biegłych sądowych ds. szacowania wartości nieruchomości przy Sądzie Okręgowym w Białymstoku. Zajmujemy się wyceną mieszkań, wyceną domów, wyceną gruntów i wszelkich innych nieruchomości, które wymagają profesjonalnej ekspertyzy rzeczoznawcy majątkowego. Operaty szacunkowe wykonujemy na wniosek odpowiednich organów i jednostek prawnych (np. na potrzeby postępowania sądowego), jak również na zlecenie Klientów indywidualnych. Zapewniamy profesjonalną pomoc w zakresie sporządzania wycen nieruchomości w takich celach jak: ustalenie ceny nieruchomości pod kątem kupna-sprzedaży lub kredytu hipotecznego, ustalenie wysokości odszkodowania za grunty zajęte pod budowę dróg czy naliczanie opłat związanych z nieruchomością (użytkowanie wieczyste, opłata adiacencka i planistyczna). więcej »

 602 758 371