WYCENA NIERUCHOMOŚCI ELŻBIETA ŁUKASIK

Rzeczoznawca Majątkowy Lublin, woj. lubelskie
WYCENA NIERUCHOMOŚCI ELŻBIETA ŁUKASIK

WYCENA NIERUCHOMOŚCI ELŻBIETA ŁUKASIK

ul. Józefa Śliwińskiego 3 lok. 38, 20-861 Lublin, woj. lubelskie
 Nr uprawnień 6051      696066149      Strona WWW    

O WYCENA NIERUCHOMOŚCI ELŻBIETA ŁUKASIK

Rzeczoznawca majątkowy Elżbieta Łukasik zajmuje się wyceną nieruchomości i świadczy usługi szacowania nieruchomości na obszarze województwa lubelskiego dla klientów indywidualnych, firm, instytucji, banków, urzędów administracji publicznej, zakładów ubezpieczeniowych i innych podmiotów gospodarczych. Operaty szacunkowe powstające w procesie określania wartości nieruchomości, są sporządzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz standardami zawodowymi rzeczoznawców majątkowych, zawartymi w:

Ustawie o gospodarce nieruchomościami,
Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie wyceny nieruchomości,
Powszechnych Krajowych Zasadach Wyceny Nieruchomości.
Każde zlecenie wykonywane jest z najwyższą dokładnością i starannością, stosując zasadę bezstronności i poszanowania prawa oraz Kodeksu Etyki Zawodowej.

Zapraszam do korzystania z usług rzeczoznawcy.

Zadzwoń już dziś 696066149 lub napisz do nas na [email protected]

Osoba odpowiedzialna

ELŻBIETA ŁUKASIK

ELŻBIETA ŁUKASIK

Rzeczoznawca majątkowy

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie, gdzie odbyłam studia magisterskie na kierunku Administracja Finansowa oraz podyplomowe z zakresu Wyceny Nieruchomości, Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami oraz Zarządzania Niaruchomościami. Posiadam uprawnienia zawodowe nr 6051 w zakresie szacowania nieruchomości uprawniające do wykonywania działalności zawodowej w zakresie określania wartości nieruchomości, a także maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością, nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju. Kwalifikacje zawodowe sukcesywnie podnoszę poprzez uczestnictwo w szkoleniach zawodowych, jak np. szkolenie dotyczące opłat adiacenckich i planistycznych: Jestem członkiem Regionalnego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Lublinie, które należy do Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych. Podlegam ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej - polisa PZU S.A. więcej »

 Nr uprawnień: 6051       696066149