ZALEW Wycena Nieruchomości Bartosz Zalewski

Rzeczoznawca Majątkowy Opole, woj. opolskie
ZALEW Wycena Nieruchomości Bartosz Zalewski

ZALEW Wycena Nieruchomości Bartosz Zalewski

ul. Bielska 44, 45-401 Opole, woj. opolskie
 509925727      Strona WWW    

O ZALEW Wycena Nieruchomości Bartosz Zalewski

Jeśli interesuje Państwa fachowa wycena nieruchomości na terenie miasta Opola oraz powiatu opolskiego, zapraszam do skorzystania z moich usług.

Kompleksowa obsługa w zakresie wyceny wszelkiego rodzaju nieruchomości, zarówno niezabudowanych, jak i zabudowanych, w tym:

- nieruchomości gruntowych (działki budowlane, grunty niezabudowane, lasy),
- nieruchomości lokalowych (mieszkania, biura, lokale usługowe),
- nieruchomości komercyjnych (magazyny, obiekty handlowo-usługowe, hale produkcyjne itp.),
- prawa użytkowania wieczystego (przekształcenie, aktualizacja opłat),
- nieruchomości przemysłowych,
- budynków (gospodarcze, mieszkalne, komercyjne),
- innych.

Wartość nieruchomości określana jest w celu:
- ustalenia ceny sprzedaży,
- zabezpieczenia kredytu bankowego,
- aktualizacji opłat z tytułu użytkowania wieczystego,
- ustalenia podatku od spadku i darowizny,
- ustalenia wysokości opłaty adiacenckiej i planistycznej,
- podziału majątku,
- i inne.

Koszt usługi ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta na podstawie wielu czynników, tj.: cel i zakres wyceny, rodzaj nieruchomości, położenie nieruchomości, termin realizacji opracowania.

Zadzwoń już dziś 509925727 lub napisz do nas na zalew.wycena@gmail.com

Osoba odpowiedzialna

Bartosz Zalewski

Bartosz Zalewski

Rzeczoznawca Majątkowy

Absolwent Uniwersytetu Opolskiego Wydziału Ekonomicznego, magister ekonomii. Ukończone studia podyplomowe Uniwersytetu Opolskiego Wydziału Ekonomicznego w zakresie wyceny nieruchomości. Nadane przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa uprawnienia nr 6658 w zakresie szacowania nieruchomości uprawniające do wykonywania działalności zawodowej w zakresie określania wartości nieruchomości, a także maszyn i urządzeń trwale z nimi związanych. Ukończony kurs specjalistyczny ,,Wycena nieruchomości na potrzeby zabezpieczenia wierzytelności bankowych”. Zdany egzamin z zakresu ,,Wycena nieruchomości na potrzeby zabezpieczenia wierzytelności bankowych” przeprowadzony przez Związek Banków Polskich z wykorzystaniem zasad Standardów Kwalifikacyjnych w Bankowości Polskiej. Wszelkie wyceny lokali mieszkalnych, gruntów niezabudowanych, budynków mieszkalnych i lokali użytkowych wykonuję przeciętnie w ciągu około 7 dni roboczych od dnia przeprowadzenia oglądu i otrzymania niezbędnej dokumentacji. Czas dokonania wyceny pozostałych nieruchomości uzależniony jest od rodzaju i wielkości obiektów oraz stanu dokumentacji prawnej oraz technicznej. Działam zgodnie z obowiązującym prawem. Kieruję się zasadami etyki zawodowej, w tym zasadą bezstronności w wycenie nieruchomości. Moje usługi są profesjonalne, obiektywne i staranne. Wszelkie informacje, które uzyskuję, działając jako rzeczoznawca majątkowy stanowią dla mnie tajemnicę zawodową. Posiadam ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej rzeczoznawcy majątkowego za ewentualne szkody spowodowane wykonywanymi czynnościami zawodowymi na sumę gwarancyjną 25.000 euro. więcej »

 Nr uprawnień: 6658       509925727